Copyright © 2023 Salon Budowlany Kram Sp. z o.o.

Rok 2020 przyniósł kolejne kontrakty z których jesteśmy szczególnie dumni. W marcu zostaliśmy dostawcą materiałów dla budującego tunel pomiędzy wyspami Uznam i Wolin konsorcjum firm Porr S.A., Porr Bau GmbH, Gülermak Ağır Sanayi İnşaat ve Taahhüt A.Ş., zaś w grudniu podpisaliśmy umowę o dostawy z firmą CREG - producentem maszyny drążącej tunel.

Salon Budowlany Kram zapoczątkował swoją działalność w 1994 roku, jako firma założona przez Państwo Sławomira i Bożenę Sienickich. Lata doświadczeń, odpowiedzialnego zarządzania i ustawicznego rozwoju sprawiły, iż obecnie jesteśmy jednym z najbardziej znaczących dystrybutorów materiałów budowlanych w północno-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Grono naszych klientów stanowią zarówno klienci indywidualni, firmy rzemieślnicze, ale także duże polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa budowlane realizujące kontrakty budowlane w obszarze działania oddziałów firmy w Świnoujściu i Kamieniu Pomorskim. Możemy poszczycić się, że nasza zdolność kompleksowej i fachowej obsługi została doceniona przez włoski koncern Saipem S.p.A. - stojący na czele konsorcjum budującego terminal gazowy LNG w Świnoujściu, i w latach 2013-2016 byliśmy kontraktowym dostawcą materiałów na potrzeby największej w tym okresie inwestycji budowlanej w Polsce.

Dzięki sprawnemu zarządzaniu oraz wysiłkowi zaangażowanego zespołu pracowników, Salon Budowlany KRAM Sp. z o.o. jest firmą prężną i stabilną, co nie ucieka uwadze zewnętrznych gremiów analizujących sytuację przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku.  Wielokrotnie byliśmy nagradzani tytułem "Gazeli Biznesu" - przyznawanym najbardziej dynamicznym firmom, które oprócz sukcesów biznesowych wyróżnia także nieskazitelna reputacja, uczciwość wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa. Z dumą informujemy, że aktualnie jesteśmy laureatem 20. jubileuszowej edycji tego prestiżowego rankingu.